+90 212 924 52 36

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

Alfa Hukuk Bürosu; alanında uzman avukat ve akademisyen kadrosuyla en iyi ve en etkin hukuki desteği vermekte olup müvekkil öncelikli ve sonuç odaklı çalışmaktadır. Alfa Hukuk bünyesindeki her avukat alanında akademik çalışmalarını yaparak alanında uzmanlaşmıştır.

Alfa Hukuk Bürosu; başta Gayrimenkul Hukukuİdare HukukuBorçlar HukukuMiras HukukuAile Hukuku, Marka Hukuku alanları olmak üzere, Sözleşmeler, Ticaret Hukukuİş HukukuBilişim HukukuSpor Hukuku gibi birçok alanda, hukuki uyuşmazlıkların çözümlenmesine yönelik faaliyetler yürütmekte ve hizmet vermektedir. Bu hizmetler alanlarında uzman akademisyen ve avukatlar aracılığıyla yerine getirilmektedir.

Her türlü hukuki ve ticari konulara ilişkin gerçek ve tüzel kişilere, yerli ve yabancı müvekkillerine hızlı sonuç alma, dürüstlük, güven, gizlilik ilkelerini benimseyerek en üst seviyede müvekkil memnuniyetini sağlayarak, büyük titizlikle ve geniş kadrosu ile danışmanlık, arabuluculuk görüşmeleri, dava takibi, icra takibi ve iflas takibi hizmetlerini sunmaktadır.

Alfa Hukuk Bürosu; bünyesinde faaliyet gösteren avukatlar ile problemlerinizi profesyonel bir biçimde çözüme kavuşturmak amacıyla müvekkilleri ile yüz yüze görüşmeyi, müvekkillerine ayrıntılı bilgi vermeyi, müvekkil şirket ve kurumlara çalışmalarında haftalık/aylık faaliyet raporları göndermeyi sorumluluk ve amaç edinmiştir.

Alfa Hukuk Bürosu; müvekkillerini ulusal ve uluslararası mahkemeler, Türk ve Yabancı hakem heyetleri ile tüm resmi kurum ve kuruluşlarda meslek ilkelerine bağlı kalarak hukukun her alanında temsil etmektedir. Müvekkillerin ihtiyaçları doğrultusunda müvekkilleri için pratik ve yaratıcı yaklaşım sunarak hukuki bilgi ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Hukuk hizmetini en üst seviyede tutmak amacıyla, alanında uzman avukatlar ve akademisyenlerden oluşan kadrosu ile Alfa Hukuk Bürosu, hukuki birikim ve deneyimlerini değerli müvekkilleri ile paylaşarak, hukuk ve danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

WhatsApp WhatsApp Randevu - Bilgi